face

centra

kamery

pocasi

  • 01.jpg
  • 03.jpg

Valtice, Lednice, Mikulov - ubytování, wellness, cykloturistika, svatby, firemní akce

Vážený návštěvníku,

dovolte nám představit Vám naše služby v oblasti cateringu. Jelikož již několik let působíme v oblasti gastronomie na klíč a zejména náročných společenských akcí ať jsou to již firemní eventy či svatby, nabízíme Vám uspořádání a zorganizovaní těchto akcí plně pod naší taktovkou tak, aby jste Vy a Vaši hosté byli maximálně spokojeni, avšak nemuseli se o nic starat během Vašeho důležitého okamžiku či večera. 

Obvykle pracujeme tak, že na základě důkladného rozhovoru s klientem stanovíme typ akce, priority, představu o průběhu i celkovém vyznění a navrhneme a doporučíme Vám vše od výzdoby či lokality přes předkrm a aperitiv až po hlavní menu a dárky pro návštěvníky. Svým zákazníkům zajišťujeme cimbálovou, jazzovou, swingovou či reprodukovanou hudbu, doporučíme fotografa, obstaráme květinovou výzdobu. Naše kuchyně pro Vás připraví užasná menu na míru právě Vám, včetně vynikajících domácích desertů. 

Máte zájem o dodání občerstvení na Vaši akci či do firmy na jednání? Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme a vše přivezeme až k Vám, včetně nezbytného servisu. Standardně k dodávanému rautu nabízíme i profesionální vyškolenou obsluhu, jež Vám bude v průběhu akce plně k dispozici včetně servisu vína či jiných nápojů. 

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s nezávaznou poptávkou, kterou Vám obratem rádi zpracujeme naprosto zdarma, včetně položkového rozpočtu Vaší akce. Zakládáme si na 100% spokojenosti našich klientů, a proto se k nám rádi vracíte. Pokusíme se Vaši důvěru ani v novém prostředí wellness hotelu Besední dům Valtice nezklamat.

Raut vyžaduje pečlivou přípravu, jako je úprava místnosti, rozmístění bufetových a nápojových stolů, chlazení nápojů a úprava obložených mís asi půl hodiny před začátkem akce. Rozlišujeme klasické rauty, dále obchodní či reklamní rauty, které jsou pořádány např. u příležitosti promítání filmu, předvádění různých výrobků či modelů, atypické rauty, které se uskutečňují v atypickém prostředí a mohou vyžadovat i atypické oblečení. Příkladem takové akce může být svatba laděná do stylu první republiky včetně dam s paraplíčky či pánů ve fraku a buřinkách. I takovou akci pro Vás můžeme připravit. 

Více informací Vám rádi poskytneme na tel. : +420 776 62 95 33 Ing. Snovická - provozní nebo Mgr. Ročárek +420 608 82 82 97 - jednatel společnosti. Těšíme se na Vaši návštěvu.