face

centra

kamery

pocasi

  • 01.jpg
  • 03.jpg

Valtice, Lednice, Mikulov - ubytování, wellness, cykloturistika, svatby, firemní akce

uvodni obrazek

Vážení zákazníci, masáže patří mezi starobylé metody již z doby Egypťanů, využívané k posílení organizmu,k upevnění tělesného i duševního zdraví a osvěžení po fyzické a psychické námaze. Představují dobrou alternativu k odstranění následků našeho uspěchaného života a nedostatku pohybu. Rádi Vám doporučíme masáž takřka na míru a přirozenou cestou, bez užití léků, Vám pomůžeme zbavit se stresu a napětí.

uvodni obrazek

Saunování by mělo přinést Vašemu tělu uvolnění a klid. Sauna je ideální pro zlepšení nálady či na uvolnění ztuhlého svalstva. Je také výbornou prevencí proti nachlazení. Saunování má význam nejen hygienický, ale i preventivně ochranný, protože otužuje. Navštivte sami nebo s přáteli naši finskou saunu, která má kapacitu 6 osob. Nabízíme vstup do sauny jak pro jednotlivce, tak pro skupinky či páry. Saunu je možné si rezervovat i zcela privátně, stejně jako whirlpool nebo celý wellness.

uvodni obrazek

Vířivý bazén poskytuje čas na nerušené rozjímání až pro 5 osob.

Na jednotlivých místech si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Vana je vybavena funkcí chromaterapie – host tedy může navolit barevné osvětlení dle své momentální nálady. Součástí privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a stolek na odložení občerstvení. Celý prostor je ozvučen relaxační hudbou, decentně osvětlen a laděn do klidných barev. Před Vaší koupelí Vám zapálíme svíčky pro příjemnou atmosféru.