face

centra

kamery

pocasi

  • 01.jpg
  • 03.jpg

Valtice, Lednice, Mikulov - ubytování, wellness, cykloturistika, svatby, firemní akce

uvodni obrazek

Užijte si prosluněný den s partnerem nebo dětmi v parku zámku Lednice či Valtice.

Vychutnáváte si rádi slunečný den v krásném prostředí anglického parku s dobrým vínem a jídlem? Nebo byste si přáli strávit den odpočíváním na dece s polštářky na pikniku v zámecké zahradě ať již sami s partnerem nebo i s dětmi? Není nic jednoduššího, než vzít deku, koš s jídlem a pitím a třeba i na kole dojet do blízkého lesa nebo k rybníku. Oslavu v přírodě však můžete pojmout i jako zajímavé a originální setkání s přáteli.

uvodni obrazek

Vážený návštěvníku,

dovolte nám představit Vám naše služby v oblasti cateringu. Jelikož již několik let působíme v oblasti gastronomie na klíč a zejména náročných společenských akcí ať jsou to již firemní eventy či svatby, nabízíme Vám uspořádání a zorganizovaní těchto akcí plně pod naší taktovkou tak, aby jste Vy a Vaši hosté byli maximálně spokojeni, avšak nemuseli se o nic starat během Vašeho důležitého okamžiku či večera. 

uvodni obrazek

Wine & Wellness hotel Besední dům Valtice nabízí svým hostům posezení v klidné atmosféře restaurace prvorepublikového stylu. Zaměřujeme se na gastronomii přednostně české a moravské provenience, na našem menu však najdete i italské či francouzské sezonní speciality jako hovězí rillettes, domácí paštiku z králíka či vynikající čerstvé těstoviny. Snažíme se mít pro Vás vždy napečené domácí pečivo, velký výběr domácí dortů a desertů, a vždy něco navíc.. Jednou jsou to slané koláče či drobné delikatesy z listového těsta .. V chladných dnech Vám připravujeme výborný punč či horkou čokoládu při návratu do hotelu.